Červenec 2014

Jace animace

31. července 2014 v 22:02 | Tahmed |  Jace

TDA - Lady Půlnoc - teaser 4

30. července 2014 v 18:44 | Tahmed |  Lady Půlnoc
TDA úryvek - Cristina
Cristina se podívala po Emmě, její ruka jí vylétla k přívěsku na jejím vlastní krku. Byl stříbrný, ve tvaru kruhu s růžemi v něm. Růže byly omotány kolem trnitými šípky. Slova byla napsána v latině na zadní straně: Nepotřebovala se na ně dívat, aby je věděla. Znala je celý svůj život. "Požehnaný Anděli moje síla, která učí mé ruce k boji, a prsty mé k boji." Růže a slova pro Rosalesovi měla vazbu s Razielem andělem, který vytvořil lovce stínů před tisíci lety. Cristina si vždycky myslela, že Emma bojovala za svého parabatai a prahla po pomstě, zatímco ona bojovala pro svou rodinu a víru. Ale možná je to všechno stejná věc: možná to byla všechno láska, do konce roku.

4. kapitola - Doupě

29. července 2014 v 19:30 | Tahmed |  Lady Midnight
"Emm, počkej na nás." Zavolala na ni Tina, ale Emma ji vůbec nevnímala. Cítila jen vzrušení z nadcházejícího lovu. Zbrojovna pro ni byl pokojíček snů. Kdyby mohla, bydlela by právě tady, ale to by se pravděpodobně nelíbilo většině obyvatel tohoto domu. Tedy některým by to možná nepřišlo jako špatný nápad. Například Ty by ot jistě schvaloval, ale on sám byl případ sám o sobě. Kdyby mohl, spal by ve včelím úle, což by mu také nikdo nedovolil, takže o bydlení ve zbrojírně, mohla Emma jen snít.


Video týdne 24

27. července 2014 v 0:00 | Tahmed |  Videa týdne


Bat Velasquez

25. července 2014 v 7:10 | Tahmed |  Bat Velasquez
Bartoloměj "Bat" Velasquez je zástupce Maiy v její vlkodlačí smečce v New Yorku. Na rozdíl od svých kolegů vlkodlaků, nežije v sídle smečky, místo toho, má svůj vlastní byt, a také se věnoval své kariéře jako DJ v klubu Pandemonium.

Životopis
Když Maia Roberts poprvé přišla do města, byl jedním z jejích prvních vlkodlačích přátel, společně se Stevem a Greggem. Jednou, v parku, ale narazil na nějaké upíry sající krev ze sáčků pod mostem. Dostali se do boje, a pak byl svědkem toho jak upíři rozcupovali Gregga.
Jindy dva dospívající chlapci vyzbrojení noži se snažili chytit Maiu, když šla přes Central Park v noci poté, co poprvé přišla do města, a jen Bat jí ochránil tím, že oba zabil.


Raphael Santiago

24. července 2014 v 7:20 | Tahmed |  Raphael
Raphael Santiago byl upír a byl bývalým vůdcem místního upířího klanu v New Yorku.

Životopis
Narodil se Guadalupe Santiago a neznámému muži. Raphael Santiago byl nejstarší dítě v rodině, měl několik mladších bratrů a žil část života v Mexiku, než se jeho rodina přestěhovala do New Yorku. Málokdy viděl svého otce, došlo k incidentu, který se nikdy neopakoval.
V roce 1953, byl změněn v upíra v Hotelu Dumort, který posléze vedl a stal se vůdcem místního klanu a to poté, co jej opustila jeho hlavní velitelka Camille. Byl dlouho jejím zástupcem a tak bylo jasné, že po ní převezme její místo.Královna Seelie

23. července 2014 v 7:09 | Tahmed |  Královna Seelie
Královna Seelie soudu je královna víl z Seelie soudu.

Životopis
Královna Seelie vede svůj dvůr a soud víl. Z tohoto soudu například pochází také matka Helen a Marka Blackthornových, což byla údajně princezna. Meliorn byl jeden ze strážců královny.
Poprvé se s královnou setkáváme, když její dvůj navštíví Jace, Clary, Isabelle a Simon. Zde královna donutí Jace a Clary, aby se políbili, jinak by u nich Clary musela zůstat. poztději chce královna od Clary jistou službičku, ale Clary ji odmítne.
Clary bude mít také vílí prsteny, díky nimž bude vědět královna o každém jejím kroku a o jejích kontaktech se Simonem, o nichž bude kontaktovat Jonathana.

3. kapitola - Hroznýš královský

22. července 2014 v 19:30 | Tahmed |  Lady Midnight
Ty byl opět ve své laboratoři a Livvy přemýšlela, zda ho má rušit a odtáhnout ho do pokoje aby si šel také na pár hodin lehnout a trošku se prospal. Nebo ho má nechat pracovat dlouho do noci jako nějakého workoholika, který následně nad ránem usne vyčerpáním nad svým stolem, na němž bádá o tajemství světa a všeho ostatního.
Než se rozmyslela, co s ním dál, rozhodla se, že si na sebe hodí horkou sprchu. Jenže sprcha nebyla ani trochu horká. Naopak byla studená. Livvy bylo jasné, že za to pravděpodobně mohou mladší sourozenci, kteří zase pouštěli až příliš mnoho teplé vody, a na ni nevyzbyla. Byla z toho rozmrzelá a přemýšlela, zda jim za to nemá vynadat. Tedy do doby, než se osušila osuškou a definitivně se rozhodla, že pokud je seřve, udělá to ráno.

Aline Penhallow

22. července 2014 v 7:03 | Tahmed |  Aline Penhallow
Aline Penhallow je jediné dítě Jii a Patricka Penhallowových, která v současné době chodí s Helen Blackthorn.

Životopis
Aline byla dobrou kamarádkou s Alekem a Isabelle Lightwoodovými a to zejména proto, že Lightwoodovi byli rodinnými přátely Penhallowových. Žila s rodiči v institutu v Pekingu několik let předtím, než se stěhovala do Alicante.
Když jí bylo třináct, Aline a Jace prozkoumávali na koni Brocelindský les v Idris a brzy se ztratili. Zatímco Aline byla vyděšená, Jace byl nebojácný a i když jim to trvalo hodiny, podařilo se jim dostat se ven z lesa.