Únor 2016

TLH - Řetěz ze zlata - teaser 09

29. února 2016 v 5:04 | Tahmed |  Řetěz ze zlata
Z toho místa, kde byli, měli perfektní výhled na Jamese, který stál přímo a zdvořile před Tatianou Blackthornovou, která na sobě měla vybledlé fuchsiové šaty s tmavými puntíky. Přiblížila se k němu a v ruce držela čarodějné světlo.
"Jak se opovažuješ sem přijít, Wille Herondale," řekla neurvalým hlasem. "Co tu zbylo dalšího, co bys mohl zničit? Zabil jsi mi manžela a otce …"
Lucie udělala rušivý zvuk. Cordelia ji sevřela ledovou ruku a držela ji, aby ji uklidnila.

"To je James." Byla to Grace, oblečená v dlouhé bílé noční košili, přes kterou měla přehozený bílý župan. Na nohou měla obuté bílé papuče, vlasy měla rozcuchané a volně ji padaly na ramena. "To není pan Herondale, mami. Je to jeho syn."

Shadowhunters s01e07 - soundtrack

28. února 2016 v 21:54 | Tahmed |  Soundtrack
Zdá se mi to nebo kapela Ruelle se stává seriálovou kapelou :D
Asi mají taky rádi tenhle seriál :D


TDA - Lady Půlnoc - teaser 27

28. února 2016 v 7:48 | Tahmed |  Lady Půlnoc
"Proč sis ten šíp vytáhl?" zeptala se Emma, rozepnula si bundu a přetáhla si svetr přes hlavu. Pod ním měla tílko na ramínka. Poplácala ho po hrudníku a přitiskla mu tam svetr, aby zastavila krvácení, jak nejvíc mohla. Julesův dech zhrubl. "Protože když tě někdo postřelí šípem, tak tvoje okamžitá reakce není, děkuju za šíp, myslím, že si ho chvilku nechám." "Je dobré vědět, že tvůj humor je stále mezi námi."
"Pálí to," řekl Julian. "Ne jako normální zranění, ale spíš jako kdyby hrot byl pokrytý kyselinou nebo něčím takovým."
"Raziel," zašeptala Emma. Setřela tolik krve, kolik mohla. Přesto krev prýštila z rány, kudy prošel šíp, stékala v tenkých pramínkách po jeho břiše a zanechávala rudé stopy na jeho břišních svalech.
Zhluboka se nadechla. "jsi tak hubený," řekla tak jasně, jak mohla. "Moc kafe, málo palačinek."
"Doufám, že tohle dají na můj náhrobek." Zalapal po dechu, když se posunula dopředu tak, že najednou byla přímo na Julianově klíně a měla svoje nohy na jeho bocích. Byla to bizarně intimní pozice.

TDA - Lady Půlnoc - teaser 26

28. února 2016 v 7:46 | Tahmed |  Lady Půlnoc
Když Tavvy usnul, Julian se natáhl pro knihu, ktreou si půjčil z knihovny. Byla to kniha, kterou četl už mnohokrát, ale tentokrát ji otevřel na odrbané stránce. Na stránce o parabatai. Četl to už milionkrát.
Je nařízeno, že ti, kdo podstoupí parabatai ceremoniál, jsou navždy spojeni posvátným slibem Saula a Davida, Ruth a Naomi, a proto nesmí nikdy vstoupit do manželství, nesmí mít spolu děti a nesmí se milovat láskou Erosovou, ale pouze způsobem Agrappy nebo Philie.
Trest za porušení tohoto zákona bude uložen podle uvážení Spolku - oddělení parabasi od sebe, odloučení od jejich rodin a pokud by toto zakázané chování pokračovalo, tak budou odstraněna jejich znamení a jejich vyloučením od nephilim. Už se nikdy nebudou moci stát lovci stínů.
Tak nařídil Raziel.

Dura lex, sed lex. Zákon je tvrdý, ale je to zákon.

22. Kapitola - Noci nenaplněných snů

26. února 2016 v 22:00 | Tahmed |  Mended heart with love
Myslela jsem, že ji dnes ani nedokončím. doslova jsem ji dopsala za 5 minut dvanáct :D. Nevím jak budu stíhat psát, mám na tento měsíc tolik služeb v práci, že nebudu za chvíli vědět ani jak se jmenuju :D natož abych psala, ale zkusím ještě něco napísat co nejdříve, abysle alespoň měli vy hezké dny. A čím víc odezvy tu bude, tím víc síly budu mít do dalších pokračování .
"Nevím, jestli to zvládnu." Pronesla těsně přede dveřmi Jamieho pokoje, zrovna když chtěla Lucie zaklepat na dveře. Byla celá pobledlá a ruce měla studené, když se jí po jedné z nich chtěla Lucie natáhnout a oddat jí tak trochu kuráže.
"Nebuď jak malá, tohle zvládneš. Prostě se na něj nedívej a půjde to samo." Povzbuzovala ji, zatímco čekala nějakou odezvu na své zaklepání.
"Dále." Ozvalo se zevnitř. A tak společně ruku v ruce vešly dál. Uvnitř bylo jen světlo od plamenů z krbu. Ve vzduchu byla silně cítit mužská kolínská a bylo tam také velké chladno, jelikož bylo otevřené okno dokořán.
Shadowhunters s01e07 - Major Arcana

24. února 2016 v 2:00 | Tahmed |  Epizody 1. série

Major Arcana

Poté, co si složí všechny kousky skládačky, kde její matka ukryla pohár smrti, Clary, Jace, Alec a Isabelle jsou tlačeni časem, aby našli místo, kde je pohár smrti, dříve než někdo jiný. Ale získat pohár smrti není tak jednoduché, jak si mysleli, kdyz se okolo potuluji démoni a podsvěťané. Mezitím, se Simonovi symptomy zhoršují a on se začíná bát, že se mění v upíra.

21. Kapitola - Velká porada

23. února 2016 v 20:00 | Tahmed |  Mended heart with love
Omlouvám se za to veliké zpoždění. Inu slibovala jsem, že až budu mít novou práci, bude tu povídka častěji. No a zatím to vypadá spíš naopak. Jde o to, že si musím zvyknout na nový praocvní režim a to trošku trvá. Nvíc protože je spousta lidí v nové práci nemocná mám hodně služeb takže jsem poměrně utahaná, ale to se časem vychytá. Dnes jsem udělala maximum aby tu povídka byla a snad bude brzo i další část. Držte mi palce.
A nyní už konečně k povídce. V poslední části dostal Jamie košem a Cordy zůstala se zlomeným srdcem a tak se podíváme jak se s tím oba dva vyrovnávají. Jednoduše řečeno, každý po svém.Shadowhunters 1x07 Sneak Peek #4

21. února 2016 v 20:23 | Tahmed |  Videa

TDA - Lady Půlnoc - teaser 25

21. února 2016 v 19:40 | Tahmed |  Lady Půlnoc
Emma cítila, jak se jí znovu v žaludku zdvíhá vlna zlosti, tentokrát však namířená na Marka. "Julesi?" zeptal se Tavvy a zněl nervózně, proto mu Julian položil ruku na tvář. Dělal to pokaždé, když byl nervózní. - jako kdyby mohl setřít přebytečnou barvu z malířského plátna. Když spustil ruku, všechen strach a emoce byly pryč.
"Jsem tady," řekl a naklonil se, aby vzal Tavvyho do náruče. Tavvy si ospale položil hlavu na jeho rameno a začal kreslit obrazce na Julianovo tričko. Ale Julian nevypadal, že to vnímá. Opřel si bradu o bratrovu kudrnatou hlavu a usmál se na Emmu.
"Zapomeň na to," řekl. "Vezmu Tavvyho do postele. A ty by sis měla jít také lehnout."
Ale Emminy žíly přetékaly zlostí a ochranitelstvím. Mohla je cítit i v ústech, měly chuť jako hořká měděná penny. Nikdo nezraní Juliana. Nikdo. A obzvláště ne jeho tolik postrádaný milovaný bratr.
"Půjdu," odpověděla mu. "Ale nejdřív musím něco udělat."
Julianovy měděné oči se zúžily. "Emmo, nezkoušej …"

Ale bylo pozdě, Emma už byla pryč.