Říjen 2016

HIC ET NUNC-Clary and Jace 2

31. října 2016 v 19:08 | Katka |  Hic et nunc
Takže ahoj,jsem tu zas s další usmolenou kapitolkou:) Protože byly kladné reakce na moji povídku rozhodla jsem se pokračovat.Hezké počtení!PS:Omlouvám se předem za případné chybky, kdyby někoho něco napadlo čím to vylepšit nebo co byste chtěli zakomponovat do příběhů napište.

Clary mezitím umyla nádobí po obědě,zavolala Jocelyn a Lukovi jak se mají a poté si šla kreslit do Jaceova pokoje aby zabila čas protože se nemohla dočkat schůzky s Jacem ve skleníku. Skleník milovala,bylo tam spoustu druhů barev, vůní a barevných motýlů a zvláště když tam mohla být s Jacem.
Už bylo po půl osmé když se Clary probrala z lehkého spánku a zjistila že zaspala a tak si rychle přes sebe hodila Jacovu mikinu a vyběhla směrem ke skleníku.
Jace zatím vyčkával ve skleníku a říkal si jestli nemá pro Clary dojít. Třeba na to zapomněla. Když už se vydal Clary naproti tak ji spatřil. Vypadala jako by předtím spala, tak se na ni usmál a dlouze a vášnivě ji políbil.
Když Clary vyšla do skleníku koho nevidí. Jace se na ni usmíval a pak ji políbil. Do polibku dávala všechny pocity a ukazovala tím jak moc ho miluje.
Když se procházeli po skleníku najednou se Jace zastavil a zahleděl se Clary do očí a řekl "I když jsi teď lovec od mala jsi byla vychovávána jako civil a proto to dělám tímto způsobem i když to u lovců chodí trošku jinak. Clary Adele Fray, staneš se moji ženou a spojíš se se mnou jak runou tak srdcem?"
Clary ani v tu chvíli nemohla uvěřit co uslyšela. Milovala Jace víc než kohokoliv jiného víc než sebe.
Jace se vyslovil a pokleknul a v ruce držel černo stříbrný prsten s bílím krystalkem uprostřed.Poté uslyšel hluboký nádech Clary a její "Ano, samozřejmě,miluji tě."

Sebastian Morgenstern již ve 2. sérii

31. října 2016 v 7:50 | Tahmed |  2. série
Jak již obrázek napovídá, můžeme se těšit na Sebastiana ve 2. sérii, tak co těšte se na něj???

HIC ET NUNC-Clary and Jace

28. října 2016 v 15:55 | Katka |  Hic et nunc
Takže Ahoj to jsem zase já :)zkoušela jsem pro vás něco napsat ale myslím že je to naprosto hrozné. Tato povídka se týká převážně Clary a Jace protože jsem nikde nenašla fanfiction (a že já to mám prohledané) zásnub nebo jejich svadby a proto jsem něco zkusila vyrobit. Nebojte zhodnotit moji povídku a napsat mi do komtářů co ubrat,přidat nebo jestli jsem úplně marná :) PS:kdyby vám byla povědomá tak ano dávala jsem ji i na wattpad. Tak si to užijte.Smějící seBylo krásné podzimní ráno přímo určené k brzkému vstávání a plnění důležitých věcí, kdežto Jace a Clary se ještě poflakovali v posteli. Smáli se jeden na druhého po probdělé noci. Clary a Jace si byli poslední dobou strašně blízko ještě aby ne, když všechno okolo nich je v pořádku. Jocelyn a Lukem odjeli na dovolenou do Paříže,Alekovi s Magnusem to klape a Izzy pomáhá Saimonovi se začlenění do skupiny lovců stínů (má totiž po přijímacím rituálů mezi lovce) a s chodem institutu a věcí kolem lovu démonů v New Yorku.
"Tak co jak ses vyspala?" zeptá se Jace a sladce se usměje.
"Dobře,jako vždy" odpoví Clary a vlepí Jaceovi rychlou pusu a sedne si.
"Dobře?.. to já jsem se vyspal přímo fantasticky" řekne a začne se taky zvedat z postele.
"Jdu si dát sprchu připojíš se ke mně?" Jace moc dobře ví že tyto nabídky se neodmítají a tak popadne Clary,přehodí si ji přes rameno a s jejím pištícím výkřikem ji odnáší do koupelny.
Je čas oběda a všichni už si pochutnávají na jídle od Takiho až na Magnuse s Alekem kteří si asi někde dávají italské speciality které zas Magnus přičaroval.
Izzy se Saimonem se zapáleně hádají o konci nějaké hry a tak se pomalu Jace nakloní ke Clary a něco jí pošeptá-"Sejdeme se ve skleníku, tak okolo půl osmé ale předtím si musím ještě něco zařídit, dobře?"Clary se jemně zachvěje když ucítí blízkost jeho dechu a když si vyslechne jeho návrh přitaká na souhlas a nakloní k polibku. Jace se laškovně usměje a dlouze,vášnivě Clary políbí. Poté tiše vstane a ještě než úplně opustí místnost zamává na Clary.
Jace vyběhl rychle z institutu směrem k metru které jelo přímo do centra.V metrů seděla jenom nějaká školní skupina která byla tvořena převážně dívkami. Jakmile Jace nastoupil holky se začaly hihňat a pokukovat po něm, Jace začal litovat že nepoužil runu neviditelnosti avšak dnes chtěl Clary překvapit a nechtěl jí dát z části "kradený dárek" ale koupeny.Naštěstí už byl na konečné zastávce kde vystoupil a musel vystoupat po dlouhých schodech. Tolik schodů mu nedělalo vůbec problém ale cestou když uviděl a slyšel všechen ten shon,rámus,hádky, ječící děti uvědomil si jak moc se má dobře a že to co se chystá dnes večer udělat je správná věc. Když konečně našel to co hledal na chvíli se zastavil a zaváhal jestli mají otevřeno.Z hluboka se nadechl a otevřel dveře zlatnictví.


Další malířka, která vyráží dech

17. října 2016 v 19:30 | Tahmed |  Autoři
Mít alespoň z poloviny takový talent jako všichni,
kteří tvoří díla na tuto tématiku,
tak se nehnu od papíru a tužky a neustále něco smolím :D
Julian žádající Emmu, aby mu zlomila srdce (vážně už si musím přečíst Lady Midnight!)

Jace, Alec a Magnus

17. října 2016 v 19:19 | Tahmed |  2. série
Miluju tuhle fotku z natáčení :D vypadá to totiž jako kdyby náš Jace žárlil :D


Jméno Magnus

13. října 2016 v 16:20 | Katka |  The Bane Chronicles
Ahoj omlouvám se že jsem dlouho nebyla aktivní ale teď se tovbudu snažit napravit ale teď už k krátkému článečku o zajímavosti jména Magnus.Existuje fyzikální jev popisující co se stane,když je objekt v pohybu.
Myslíš si, že víš přesně jakou cestou zamíří a kde skončí.
Pak náhle,bez jakéhokoliv důvodu můžeš vidět že se jeho směr změní.
Zamíří někam, kam bys to nikdy nečekal,"
"Říká se tomu efekt Magnus."


Shadowhunters trailer season 2 soundtrack

10. října 2016 v 9:47 | Tahmed |  soundtrack 2. série
A už nám to opět začíná soundtrack hudba vztahující se ke 2. sérii :-)
Hudba z traileru :-)

2 sneak peeky 2. série

9. října 2016 v 17:51 | Tahmed |  videa - 2. serie
Musíme najít Jace

Izzy a Clary trénují (chci ten Isabelin bič!)
2. série trailer

8. října 2016 v 20:22 | Tahmed |  videa - 2. serie

Dominicova reakce na trailer k druhé sérii

8. října 2016 v 8:00 | Tahmed |  videa - 2. serie
Dominic shlédl trailer a samozřejmě se k tomu natočil takže uvidíte jeho reakci
zítra je navíc i new yorský comic con a na něm budou naši drazí herci mluvit o 2. sérii
a také by měl zítra vyjít trailer tak uvidíme :-)


Omalovánky shadowhunters

6. října 2016 v 12:32 | Tahmed |  Cassandra Jean
Už je to tak 25. 4. 2017 vyjdou v originále omalovánky ze světa Shadowhunters
asi nemusím připomínat omalovánky ostatních děl (jako např. Hra o trůny)
Teď nám zbývá se jen modlit k Razielovi aby dorazily i k nám :-)

Malec season 2

5. října 2016 v 11:03 | Tahmed |  2. série
První fotka z druhé série a hnedle Malec co víc si přát :-)