Epizody 1. série

Shadowhunters s01e13 - Morning Star

6. dubna 2016 v 2:00 | Tahmed
Jitřenka
Jace, který se stále snaží vyrovnat se vším, co se stalo, si vytyčí za cíl vystopovat Valentina, i když pořád bojujeje se svými rozporuplnými pocity. V naději, že najdou způsob, jak zastavit valentina dřív, než bude pozdě, Clary a Simon musí najít klíč, jak dostat Jocelyn z jejího coma. Ale tento klíč (kouzlo) může pokazit dohodu mezi podsvěťany, Simonův vztah s Raphaelem a vztahy v upířím klanu. Mezitím se Alec musí vyrovnat s důsledky svého rozhodnutí a s tím, co jeho volba znamená pro jeho budoucnost.

Shadowhunters s01e12 - Malec

30. března 2016 v 2:00 | Tahmed
Malec
Po odhalení své společné minulosti, se kterou se snaží vyrovnat, se Jace a Clary snaží vyhnout blízkému kontaktu při spolupráci s Magnusem, se kterým hledají čaroděje Ragnora Fella, který by jim mohl pomoct najít klíč k tomu, jak probudit Jocelyn z kómatu.

Shadowhunters s01e11 - Blood Calls to Blood

23. března 2016 v 2:00 | Tahmed

Krev volá po krvi

Po získání důležité informace o Valentinovi z nečekaného zdroje, Clary, Jace a Luke vymyslí plán na záchranu Jocelyn. I když je jasné, že se jedná o nesplnitelnou misi, tito tři se nezastaví před ničím, aby zachránili Clarynu matku a zastavili Valentina jednou pro vždy. Mezitím do Institutu přijíždí inkvizitorka Herondalová na Isabellin soud, a proto se Alec obrátí na MAgnuse, aby jim pomohl.

Shadowhunters s01e10 - The World Inverted

16. března 2016 v 2:00 | Tahmed

Převrácený svět

Clary a Jace dostanou tip od Meliorna na to, jak najít Valentina - snaží se lokalizovat portál v jiné dimenzi. Avšak pouze Clary může vstoupit do tohoto nového světa. To, co zde Clary zjistí, je to, že tu neexistuje hrozba útoku démonů a že lovci stínů zde nejsou potřeba. Zatímco si uvědomuje, že tento svět je to, o čem kdy snila, musí Clary jednat rychle nebo ztratí sama sebe v tomto alternativním světě. Mezitím Alec a Isabelle musí čelit důsledkům útoků Podsvěťanů.

Shadowhunters s01e09 - Rice Up

9. března 2016 v 2:00 | Tahmed
Povstání
Institut vyhlásil nejvyšší stupeň pohotovosti a tak Jace, Clary a Isabelle jsou nuceni podniknout drastické kroky.
Po útoku Instituit a Spolek vyhlásily nejvyšší stupeň pohotovosti a nebrání žádných rukojmích, aby získali odpovědi na svoje otázky. Když Lydia zavolá Seeliům a tvrdě se do nich opře, Jace, Clary a Isabelle se začnou bát, že to byl velmi špatný krok, který jim znesnadní cestu k poražení Valentina. Když nezbývá jiná možnost, trojice podnikne radikální akci, aby zastavila to, co se stalo.
Mezitím se Simon snaží vyrovnat se svojí situací a Alec je rozpolcený kvůli tomu, co se děje v institutu.

Shadowhunters s01e08 - Bad Blood

2. března 2016 v 2:00 | Tahmed
Špatná krev
Kvůli mimoškolním aktivitám Aleca, Jace, Isabelle a Clary, při nichž porušili zákony spolku, je poslána do Newyorskeho Institu komise, aby zjistila, jak Lightwoodovi řídí institut. Kdyz Cclavové přijedou, hned se ukáže, v jak velkých potížích Lightwoodove jsou. Mezitím, Clary čelí strašlivému rozhodnutí.

Shadowhunters s01e07 - Major Arcana

24. února 2016 v 2:00 | Tahmed

Major Arcana

Poté, co si složí všechny kousky skládačky, kde její matka ukryla pohár smrti, Clary, Jace, Alec a Isabelle jsou tlačeni časem, aby našli místo, kde je pohár smrti, dříve než někdo jiný. Ale získat pohár smrti není tak jednoduché, jak si mysleli, kdyz se okolo potuluji démoni a podsvěťané. Mezitím, se Simonovi symptomy zhoršují a on se začíná bát, že se mění v upíra.

Shadowhunters s01e06 - Of Men and Angels

17. února 2016 v 2:00 | Tahmed
Z mužů a andělů

Jelikož Luke potřebuje pomoc, Clary, Jace a Simon ho vezmou do Magnusova doupěte a doufají, že mu čarodej zachrání život. Tady je odhalen příběh, jak se Valentine stal ďáblem a také je odkryta minulost Jocelyn a Lukea, což má pomoct Clary vyvolat její vzpomínky na to, co se stalo s pohárem smrti. Mezitím, Isabelle a Alec mají za úkol očistit jméno Lightwooodů v očích Clavů.

Shadowhunters s01e05 - Moo Shu to Go

10. února 2016 v 2:00 | Tahmed

Moo Shu s sebou


Napětí mezi Alecem a Clary stoupá, když se nedokážou dohodnout na nejlepším způsobu, jak najít Valentinea. Ale když jsou Jace a Isabelle posláni Marysou Lightwoodovou na výzvědnou misi k Seeliies, Alec dostane za úkol chránit Clary, z čehož jsou oba rozmrzelí. Za zády s matkou, která je tvrdá jako ocel, a clary, která má tendence porušovat pravidla, bojuje Alec s dodržováním pravidel Clavů, aby dodržel slib, který dal Jaceovi. Mezitím v New yorku se vlčí smečka vydává po stopě Clary a Poháru smrti.

Shadowhunters s01e04 - Raising Hell

3. února 2016 v 2:00 | Tahmed
Vzestup pekla

Poté, co zjistí, kdo mohl vzít Clary její vzpomínky, se parta vydává po stopě nejvyššího brooklynského čaroděje MAgnuse BAnea. Protože se všicni čarodějové skrývají před Valentinem, musí tým vylákat Magnuse něčím, co nemůže odmítnout - vražednou párty a něčím velmi hodnotným. S tím, jak emoce stoupají, může vyjít na jevo něco více než pouhé vyvolání Claryných vzpomínek. Mezitím se Simon nezdá být ve své kůži poté, co se nedávno setkal s Podsvěťany.

Shadowhunters s01e03 - Dead Man’s Party

27. ledna 2016 v 0:07 | Tahmed
Párty mrtvého muže

Párty mrtvého muže - když je simon držen v zajetí v hotelu DuMort, Clary požádá Jace, Aleca a Isabele o to, aby jí pomohli zachránit jejího nejlepšího přítele. Tým se připravuje na akci a JAce pomáhá clary poznat její schopnosti lovce stínů. Isabel se obrací na svého oblíbeného Seelieho (to bude asi nějakej ten vílí muž ne?) a Alec začíná zpochybňovat Jaceovy motivy a jeho místo v jejich partnerství. Mezitím se vyděšený simon probudí velmi blízko u Camille, vůdkyní upířího klanu.

Shadowhunters - s01e02 - The Descent Into Hell Is Easy

20. ledna 2016 v 2:00 | Tahmed

Sestup do pekla je snadný


Po zjištění, že Valentine žije a hledá Pohár, je celý Institut na pozoru. Aby neztráceli čas, tak se Jace pustí do akce a zjistí, že Claryny vzpomínky jsou klíčem k nalezení Jocelyn a Poháru. Naneštěstí Claryny vzpomínky na druhý život byly smazány, takže týmu nemůžou pomoct. Je jediná šance, jak si s tím poradit. Jace, Isabel a neochotný Alec vezmou Clary do Města z kostí, aby jí s vybavením si pomohli Mlčenliví bratři. Mezitím Luke pokračuje v pátrání po Clary a Simon se snaží vyrovnat s novým životem své nejlepší kamarádky.

Shadowhunters - s01e01 - The Mortal Cup

13. ledna 2016 v 2:00 | Tahmed
Pohár smrti

Když v premiéře seriálu Shadowhunters jedna mladá dívka zjistí pravdu o její minulosti, uvědomí si, jak tajemné její město může být. Podle jedné z nejprodávanějších knižních sérii Nástroje smrti od Cassandry Clare, seriál Shadowhunters následuje Clary Frayovou, která na svoje narozeniny zjistí, že není takovou za jakou se považovala, a že pochází z dlouhé rodové linie lovců stínů - napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Po té, co je její matka unesena, je vtažena do světa plného lovení démonů. Clary se musí spoléhnout na záhadného Jace a jeho spolulovce Aleka a Isabele, aby ji zasvětili do tohoto temného světa. Aby našla odpovědi, které pomůžou zachránit její matku, musí Clary, spolu s jejím nejlepším kamarádem Simonem, žít po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků. Nic není jak se zdá, včetně velmi blízkého rodinného přítele Luka, který ví víc, než připouští. Stejně jako potencionálního držitele klíče ke Claryně minulosti záhadného čaroděje Magnuse Banea.
 
 

Reklama