Epizody - 2. série

Shadowhunters - 2x20 - "Beside Still Watter"

15. srpna 2017 v 2:00 | Tahmed
Mimo klidnou vodu

Jace a Clary pospíchají k poslední části problému, ale kdy se zrádce odhalí, Jace a Clary mohou mít větší boj na svých rukou než předpokládali. Mezitím, Alec a Izzy musí porazit obrovskou masu démonů, kteří se neočekávaně objevili, když Like a Simon jdou k Vílímu dvoru aby vyřešili nedokončený byznys s královnou víl.

Shadowhunters - 2x19 - "Hail and Farewell"

8. srpna 2017 v 2:00 | Tahmed
Sláva a sbohem

Po stoletích lží a nesprávném chování Spolku se podsvěťané rozhodnou spojit a vzít věci do vlastních rukou, jak lov na Valentýna a Sebastiana pokračuje. Ale co začne jako cesta k dobré věci, podsvěťané si vyberou rozejít se s lovci stínů, což by mohlo rychle vyvolat válku.

Shadowhunters - 2x18 - "Awake, Arise, or be Forever Fallen"

1. srpna 2017 v 2:00 | Tahmed
Vážení jsem na pracovní dovolené, musíte mě tento týden omluvit brzy doplním
Probudit se, povstat nebo zůstat navždy padlý

Po hrozném útoku na institut je každý jako na jehlách, když se lovci stínů přibližují k zajetí Jonathana. Mezitím, Simon a Maia pomáhají novému podsvěťanovi, když královna víl požaduje odpověď od Magnuse a Luka.

Shadowhunters - 2x17 - "A Dark Reflection"

25. července 2017 v 2:00 | Tahmed
Temná úvaha

Se dvěmi chybějícími nástrojů smrti ze tří, každý je na honbě za tím posledním - zrcadlo smrti. Jace a Clary jsou na misi, aby ho dostali dřív, než se dostane do rukou nepřátel. Ale přitom si Clary uvědomí, že její bratr Jonathan může být blíž než si myslela. Mezitím, Isabela jen těžko akceptuje fakt, že její malý bráška Max dospívá, a Maia se těžko vzdává svého tvrdého postoje když je se Simonem.

Shadowhunters - 2x16 - "Day of Atonement"

18. července 2017 v 7:44 | Tahmed
Den smíření

Se vším čím si Simon prošel tento poslední rok, rodinná večeře pro Yom Kippur - židovský svátek - znamená opravdovou výzvu. Jak může být v pořádku co se týče toho být upírem a ještě k tomu s tím, co se stalo jeho rodině? A jestli je vystresovaný, co když nedokáže ovládat své upíří pudy? Když se snaží postarat se sám o sebe, Maia trvá na tom, že mu pomůže ať už sám chce nebo ne. Mezitím, Clary a Jace jdou na misi a testují jejich nově objevené dovedosti s runami.

Shadowhunter - 2x15 - A Problem of Memory

11. července 2017 v 2:00 | Tahmed
Problém s pamětí

Simon se vydává po temné cestě. Alec a ostatní se chystají na přepravu Valentýna. Do institutu dorazí Aline Pentalow sestřenice Sebastiana Verlaca.

Shadowhunters - 2x14 - "The Fair Folk"

27. června 2017 v 2:00 | Tahmed
Sličný dvůr

Alec, jako nový vedoucí Institutu, vyšle Clary a Jace k vílám a celá mise nejspíš dopadne úplně jinak, než si všichni představovali.

Shadowhunters - 2x13 - "Those of Demon Blood"

20. června 2017 v 8:19 | Tahmed
Ti s démonskou krví

Po několika úmrtí Lovců stínů se institut obrátí na kontroverzní metody, aby se zabránilo Podsvěťanům v povstání.

Shadowhunters - 2x12 - "You Are Not Your Own"

13. června 2017 v 2:00 | Tahmed
Nejsi sám sebou

Clary cítí tlak ohledně výběru mezi Jacem a Simonem. Isabella urovná věci s Raphaelem. Sebastian osvobodí svého otce z vězení.

Shadowhunters - 2x11 - "Mea Maxima Culpa"

6. června 2017 v 2:00 | Tahmed
Má obrovská chyba

Lovci stínů a podsvěťani se zotavují z Valentýnova útoku na Institut. Počet podvěťanů se snížil a proto smečky s klany diskutují o tom, co musí udělat, aby přežili. I přesto že je Valentýn ve vazbě a Institut v pohotovosti, je to Jace, kdo nese největší břímě kvůli své roli v aktivaci Meče duší a tajemstvím, které tají před Clary. Jace a ostatní Lovci stínů ale nemají moc prostoru k truchlení, protože se na Manhattanu objeví nový vyšší démon.
Mezitím Izzy bojuje se svým odvykáním, u nějž se setkává s tajemným cizincem Sebastianem. A Simon se snaží porozumět svému novému statusu světlomilce.

Shadowhunters 2x10 "By the Light of Dawn"

7. března 2017 v 2:00 | Tahmed
Při světle úsvitu

Newyorský institut je pod útokem, když se Valentýnův plán s Mečem duší dostává nebezpečně blízko k uskutečnění. Lovci stínů musí rychle jednat, aby zachránili své milované a zbytek Podsvěta.

Mezitím, někteří podsvěťané mají svůj vlastní plán na zastavení Valentýna a jejich terčem je Clary.

Shadowhunters 2x09 "Bound by Blood"

28. února 2017 v 2:00 | Tahmed
Vázán krví

CLARY STOJÍ TVÁŘÍ V TVÁŘ SVĚTU PRŮŠVIHŮ: Clary je zaměstnaná Irisinou krvavou přísahou, zatím co se Podsvětí začíná hroutit. Když se dostalo ven, že je Clary klíč v části Valentýnova plánu, podsvěťané jsou v rozporu s tím, jak vyřešit tuhle situaci. Ale když Iris aktivuje její krvavou přísahu, má Clary víc starostí o tohle, než o to, jak se schovat před Valentýnem a podsvěťany. Mezitím, Isabelle a Raphael se sbližují, když se Alec snaží zjistit, co se s jeho sestrou děje.

Shadowhunters 2x08 "Love is the Devil"

21. února 2017 v 2:00 | Tahmed
Láska je ďábel

Při zařizování runové ceremonie jeho bratra Maxe se Alec rozhoduje, že tohle by byla perfektní doba na to, aby jeho rodina poznala Magnuse. Ale s napětím kolem všech lovců stínů se Maxova velká oslava rychle mění na večer, kde se musí všichni postavit tváří v tvář se svými největšími obavami.

Mezitím, Simon dělá statečné kroky a Isabelle nachází nového spojence.

Shadowhunters 2x07 "How Art Thou Fallen"

14. února 2017 v 2:00 | Tahmed
Jak jsi padl

Lukova sestra se objevuje v Jade Wolf a přísahá nevinost, co se týče nedávného útoku. Ale Luke, který nevěří Kleófě ani slovo, se ocitá v rozporu, když Clary vidí možnost jak se dostat k Valentýnovi. Ale jak daleko je Clary ochotná zajít, aby dokázala, že má ohledně Kleófy pravdu?
Mezitím, Simon dostává radu ohledně randění od překvapivého zdroje, zatímco se Isabelle vydává nebezpečnou cestou.

Shadowhunters 2x06 "Iron Sisters"

7. února 2017 v 2:00 | Nikki Mae
Železné sestry

Aby byly zodpovězeny otázky na to, co Valentýn plánuje, Isabelle a Clary jsou poslané na misi navštívit Železné sestry. Když tam dorazí, tak je odhaleno víc pravdy než Izzy a Clary plánovaly. Na jejich vlastní misi, Simon a Maia jsou odhodlaní najít Luka, který pořád chybí, po démoním útoku na Institut.
Mezitím, Magnus a Alec jdou konečně na jejich první rande.

Shadowhunters 2x05 "Dust and Shadows"

31. ledna 2017 v 2:00 | Tahmed
Prach a stíny

Po nedávném útoku na Institut, lovci stínů zůstali vyčerpaní a zranění. Při snaze se zase spojit, každý lovec stínů se vypořádává se situací svou vlastní cestou. Mezitím, Simon se přestěhovává domů, ale zjistí, že to není tak lehké s jeho novým životem a rodinou kolem něj.

Shadowhunters 2x04 "Day of Wrath"

24. ledna 2017 v 2:00 | Tahmed
Den hněvu

Clary se dál pere s novým řádem lovců stínů, zatímco je Jace držený ve Městě z kostí s neznámým osudem a všechna podezření ve Světě stínů padají na Valentýnovu dceru. Když povinnost volá, Clary dostává trochu oddech od rodinného dramatu a pomáhá Alecovi a Isabelle s lovem mocného démona. Ale co začíná jako obyčejná mise, dostává Institut rychle do pohotovosti a to, co se stane dál, změní všechno pro lovce stínů a jejich podsvěťanské přátele.
Mezitím, Jocelyn má nabídku pro Clary, zatímco Raphael a Simon rozjedou svůj lov na Camille.

Shadowhunters 2x03 "Parabatai Lost"

17. ledna 2017 v 2:00 | Nikki Mae
Ztracený Parabatai

Odříznutý od institutu a přátel, Jaceova situace se ještě zhorší, když se z něj stane terč newyorkské smečky vlkodlaků, kteří věří, že je Jace vrah. A nezapomínejme na Aldertreeho a lovce stínů, kteří pokračují ve svém vlastním lovu na Jace! Když se Jace stává tím nejvíc hledaným člověkem v New Yorku, můžou ho jeho přátelé najít dřív než všichni ostatní?
Mezitím, Simon hledá na vlastní pěst, i když ho Raphael pořád tlačí do toho, aby našel Camille.

Shadowhunters 2x02 "A Door Into the Dark"

10. ledna 2017 v 2:00 | Nikki Mae
Dveře do temnoty

Lov na Jace Waylanda pokračuje a Alec a Isabelle doufají, že se k němu dostanou dřív, než ostatní lovci stínů. S rozkazy od spolku, což je "střel a zabij", musí Lightwoodovi sourozenci jednat rychle. Také na své vlastní honbě se Simon otočí na Magnuse s prosbou, když se ocitne v rozporu mezi Raphaelem a Aldertreem.
Mezitím, Clary se snaží zjistit kam patří, když se jí nedaří zapadnout do světa stínů, ale zároveň se nemůže vrátit ke svému civilnímu životu.

Shadowhunters 2x01 "The Guilty Blood"

3. ledna 2017 v 8:58 | Nikki Mae
Provinilá krev

LOV NA JACE ZAČAL: V institutu to vře po Jaceovým odchodu s Valentýnem.
Byly to jenom hodiny od doby, co Jace s Valentýnem odešel a v institutu se protrhlo peklo. Alec, Isabelle a Clary se zoufale snaží najít Jace, ale jsou rychle zaraženi příchodem Victora Adertreeho, který chce dostat institut zpátky na vrchol. Ale nechat lovce stínů z New Yorku pracovat se spolkem může znamenat problémy pro Alecův, Isabellin a Claryin plán jak zachránit Jace.
Mezitím, Jocelyn má hodně co dohánět, teď když je vzhůru.

 
 

Reklama