in castle without windows

1. kapitola - Zatmění

13. února 2017 v 21:08 | Tahmed
Myslím si, že mnozí z vás, budou tohle považovat za fatu morganu, protože abych já přidala na blog povídku, to je tedy něco. Ovšem výjimečně mám dovolenou, tak jsem si dovolila zasednout k počítači a začít psát příběh, který jsem vám všem už velmi dlouhou dobu slibovala.
Pokud jste zmatení, oč má v této povídce běžet, osvěžím vám tedy paměť rychlým sledem událostí.
Tato povídka má navazovat na povídku Mended heart with love což byl vámi poměrně oblíbený příběh o Jamiem Herondaleovi a Cordelii Carstairsové. Hlavními hrdiny ovšem nyní nebudou Jamie a Cordelie, ale Jamieho sestra a Cordeliina parabatai Lucie Herondaleová a Jesse Blackthorn.

in castle without windows - předmluva

3. listopadu 2016 v 21:11 | Tahmed
Začínám si říkat že jsem nenapravitelná.
Rozhodně s mým rozvrhem nepočítejte s tím, že by tohle byla nějak pravidelná povídka.
Mohla bych se o to pokoušet, ale stejně to nevyjde.
Poděkujte za to pár skleničkám vína, které mě tak trošku lehce přemluvili, že bych se k tomuto příběhu měla kapku navrátit, když se vám tak líbil.
Jak jistě víte tak příběh Jamese a Cordelie skončil lehce otevřeně. Hodlám v něm tak trochu pokračovat, ale nikoliv úplně. Hodlám totiž započít příběh prozatím vedlejších postav, z nichž udělám psotavy hlavní.
Nyní se nám do popředí dostane Lucie s Jessem. S Cordy a Jemiem se budeme ještě stále setkávat, ale budou na vedlejší koleji.
 
 

Reklama